Новини

Вагонники Одеської залізниці відремонтували 19 одиниць колійної техніки

За 2018 рік у вагонному депо Подільськ регіональної філії «Одеська залізниця» залізничники відремонтували 19 одиниць колійної техніки.

Учні Львівської дитячої залізниці відвідали вагонне депо Клепарів

Юні залізничники Львівської дитячої залізниці на вихідні побували на виробничій екскурсії в експлуатаційному вагонному депо Клепарів.

Інформація щодо наявності квитків на станціях Одеса, Миколаїв та Херсон тепер доступна онлайн

Онлайн-табло, на якому відображається наявність білетів на різні напрямки в касах вокзалів станцій Одеса, Миколаїв та Херсон, з’явилося в розділі «Рух поїздів» на офіційному сайті регіональної філії «Одеська залізниця».

Акціонерне товариство «Українська залізниця» виступає категорично проти будь-якого кулуарного продажу боргу компанії «Промінвестбанком»

Стало відомо про спроби «Промінвестбанку», що належить російському «Внешэкономбанку», продати кредитну заборгованість АТ «Укрзалізниця» третім сторонам. Ми застерігаємо будь-яких потенційних покупців, що така транзакція несе суттєві серйозні ризики. Тому ми наполегливо рекомендуємо потенційним зацікавленим сторонам утриматися від такої транзакції.

У Лимані відбувся мітинг до Дня пам'яті учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці закінчення війни в Афганістані

Нещодавно у залізничному Лимані, біля меморіалу воїнам-інтернаціоналістам відбувся мітинг з нагоди 30-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану та Дня пам'яті учасників бойових дій на території інших держав.

За 2018 рік на Одеській магістралі відремонтували 11 та замінили 4 вагонні уповільнювачі

Власними силами працівники Знам’янської дистанції сигналізації та зв’язку відремонтували 11 вагонних уповільнювачів типу РНЗ-2, які є основним пристроєм для механізованого регулювання швидкості скочування вагонів у процесі розпуску составів другої та третьої гальмівної позиції.

Регіональна філія «Південна залізниця» збільшила нарахування від вантажних перевезень

У січні 2019-го регіональна філія «Південна залізниця» при встановленому плані-завданні з нарахування грошових засобів від вантажних перевезень у 822 млн грн виконала його на 10,6 % краще.

Суд постановив перший вирок у справі щодо нападу на столичну електричку

27-річного чоловіка, який брав участь у розгромі столичної електрички в липні минулого року, засуджено до двох років позбавлення волі з випробуванням строком на два роки.

На Донецькій залізниці ведуть системну профорієнтацію

Кадровики регіональної філії «Донецька залізниця» АТ «Укрзалізниця» ініціювали проведення для восьмикласників Лиманської загальноосвітньої школи № 4 екскурсії у світ залізничних професій.

На станції Тетерів проведено ремонт стрілочного переводу

Наприкінці минулого тижня проведено заміну металевих частин на стрілочному переводі № 4, що на станції Тетерів.

На Придніпровській залізниці проводять системну роботу з підвищення рівня пожежної безпеки

У регіональній філії «Придніпровська залізниця» кількість пожеж за минулий рік скоротилася вп’ятеро, з п’яти випадків у 2017-му до одного в минулому році. Позитивна динаміка є результатом, зокрема, й профілактичних заходів з підвищення готовності протипожежного обладнання.

Пасажирський потяг зійшов з рейок у Швейцарії

У неділю ввечері, 17 лютого, в Швейцарії зійшов із рейок швидкісний потяг ICE, який прямував із Німеччини.